Допоможіть будь ласка Укажіть проміжок,якому належить корінь рівняння √×+12=3


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

√(x+12)=3 ⇒ (√(x+12))²=3²  ⇒ x+12=9 ⇒ x=9-12 ⇒ x=-3

Ответ: x=-3.