Функцію задано формулою y=-2x+5. Знайдіть: а) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює:

-4; 3,5;0; б) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює: 9; -5; 0.

Ответы на вопрос

Отвечает Стрекаловский Илья.

y =  - 2x + 5

x =  - 4 \\ y =  - 2 \times ( - 4) + 5 = 8 + 5 = 13

x = 3.5 \\ y =  - 2 \times 3.5 + 5 =  - 7 + 5  = - 2

x = 0 \\ y =  - 2 \times 0 + 5 = 5

y = 9 \\  - 2x + 5 = 9 \\  - 2x = 9 - 5 \\  - 2x = 4 \\ x = 4 \div ( - 2) \\ x =  - 2

y =  - 5 \\  - 2x + 5 =  - 5 \\  - 2x =  - 5 - 5 \\  - 2x =  - 10 \\ x =  - 10 \div ( - 2) \\  x= 5

y = 0 \\  - 2x + 5 = 0 \\ 2x = 5 \\ x = 5 \div 2 \\ x = 2.5