1. Функцію задано формулою у=-5x+ 2. Знайдіть: Дам 40 балов4) значення функції, якщо значення

аргументу дорівнює 4 5) значення аргументу, якщо значення функції дорівнює 17б) чи проходить графік функції через точку N(-2; 12).2. Побудуйте графік функції у = 2х-3. За графіком знайдіть: 3) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 4; 4) значення аргументу, при якому значення функціїдорівнює -9.3. Не виконуючи побудови, знайдіть координати точокперетину графіка функції у = -0,8х + 8 з осями координат. 4. При якому значенні і графік функції у = kx - 4 проходить через точку C(14; -32)?5. Побудуйте графік функції у =(-2, якщо x <-4(0.5x, якщо х 2-4Помогите дам 40 балов!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Акылбек.

Ответ:
4.у=-18+2=-16

5.x=3

б) Ні, не проходить.

2.

у=2*4-3=5

х=(y+3)/2

3.

Перетин з осю Y: (0;8)

Перетин з осю X: (10;0)

k=-4/14=-2/7

5.Графік:

| -2, якщо x <-4

у= | 0.5x, якщо х 2-4