1.Запишіть функції, які є лінійними:а) у=(-5)/(х+3) б) у= -5х+3 в) у= (х+3)/(-5) г) у= -5х² +3, де

/- знак ділення 2.Функцію задано формулою у=3х-8. Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 3.Функцію задано формулою у=3х-8. Знайдіть значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -20. * 2 бали 4.Областю визначення функції у=7/2х-7 всі числа, крім * 5.При якому значенні С графік функції у=Сх+3 проходить через точку В(-1; -2) 6.Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіка функції у=0,8х-4 з осями координат

Ответы на вопрос

Отвечает Букреева Яна.

Ответ:

1.Б

2. тут надо просто значение аргумента подставить вместо икса и решить

3. а тут это значение вместо игрик. будет -20=3х-8; 3х=28; х=28/9

5. подставляешь координаты соотвественно под х и у. получиться -2=с×(-1) + 3; -с=5; с=-5

6. для осі Ох: у=0

0=0,8х-4

0,8х=4

х=5

для осі Оу: х=0

у=0,8×0-4

у=-4

Відповідь: (5;-4)

Отвечает Тихонова Поля.

Ответ:

(5;-4)

Объяснение: