Пожалуйста, помогите, даю 90 баллов 1.Функція задана формулою у= -2x +7. Визначте (без побудови):

а) значення функції, якщо значення аргументу 6; б) значення аргументу при якому значення функції дорівнює -9; в) чи проходить графік функції через точку В( -4;15). 2. Знайдіть область визначення функції : 1) у = -7х + 3; 2)y=x-7/x+3 3)y=x-5/|x|-5 3). Побудуйте графік функції у = 3х - 2. Користуючись графіком знайдіть: а) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 2; 0; -1; б) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -5. 4). Не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину графіка функції у= 0,5х-3 з осями координат. 5).Побудуйте в одній системі координат графіки функції у=2х і у= -2. Знайдіть координати точки їх перетину.

Ответы на вопрос

Отвечает Шалимова Машуля.

1)

у= -2x +7

а) x=6

y=-2*6+7=-12+7=5

б)

у=-9

-9=-2x+7

-2x=-16

x=8

в)

(-4;15)

15=-2*(-4)+7

15=8+7

15=15

отже проходить через точку В