1.9.Скалярний добуток векторів а (1; 3) і b (2; -2) дорівнює … А) 8; Б) -4; В) 4; Г) 9. ПОМОГИТЕ

ПОЖАЛУЙСТА Экзамен​

Ответы на вопрос

Отвечает Решётка Лиза.

Ответ:

Б ) - 4

Объяснение:

Знайдемо скалярний добуток векторів:

a · b = ax · bx + ay · by = 1 · 2 + 3 · (-2) = 2 - 6 = -4