Один із суміжних кутів на 42градуси менший від другого . Знайдіть ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Езерский Родион.

Ответ:

перший кут 69 другой 111

Объяснение:

x+x+42=180

2x=180-42

2x=138

x=69

69+42=111