ДАЮ 100 БАЛІВ!!!!!!!! Менший з суміжних кутів в 4 рази менше різниці цих суміжних кутів. Знайдіть

ці суміжні кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Шиндерук Настя.

Объяснение:

Сумма смежных углов = 180°

Больший угол = х°

Меньший угол = у°

х + у = 180

(х - у)/у = 4

х = 180 - у

(х - у)/у = 4

1)

(х - у)/у = 4

(180 - у - у)/у = 4

(180 - 2у)/у = 4

180 - 2у = 4 * у

180 - 2у = 4у

-2у - 4у = -180

-6у = -180

у = -180 : (-6)

у = 30

2)

х = 180 - у

х = 180 - 30

х = 150

Больший угол = (х) = 150°

Меньший угол = (у) = 30°