6. Один із суміжних кутів на 80° менший від другого. Знайдіть ці кутиВ важливо!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Бегенов Сабыржан.

Ответ:

50°; 130°

Объяснение:

Сумма суміжних кутів дорівнює 180°.

Нехай один кут - х, а інший - х+80°. Тоді:

х+х+80=180

2х+80=180

2х=180-80

2х=100

х=100:2

х=50

50+80=130°

Один кут дорівнює 50°, а інший - 130°.