Знайдіть четвертий член геометричної прогресії, якщо b1= 2, q=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

bn=b1×bⁿ-¹

b4=b1×b³

b4=2×(-3)³=2×(-27)=-54

Відповідь: b4=-54