Знайдіть корені рівняння x^2+4x+3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Ивтушенко Мария-Ивановна.

Ответ:

Застосуємо цю формулу до рівняння x^2 + 4x + 3 = 0:

a = 1, b = 4, c = 3

x = (-4 ± √(4^2 - 4 * 1 * 3)) / (2 * 1)

x = (-4 ± √(16 - 12)) / 2

x = (-4 ± √4) / 2

x = (-4 ± 2) / 2

Таким чином, ми отримуємо два корені:

x1 = (-4 + 2) / 2 = -2 / 2 = -1

x2 = (-4 - 2) / 2 = -6 / 2 = -3

Объяснение:

можете позначити як краща відповідь, якщо допоміг