Один з коренів рівняння х²+px+72=0 дорівнює -9. знайти другий корінь та коефіцієнт p.


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ: x2=-8 , p=17

Объяснение:

По теореме Виета x1*x2=c => x1*x2=72 x1= (-9) =>

-9*x2=72 => x2= -8

По теореме Виета x1+x2= -p

-8+(-9) =-p => p=17