Тіло рухається прямолінійно за законом s(t) = 18x3 - 4х²+9х (час t вимірюється у секундах, шлях s-у

метрах). Визначте прискорення його руху у момент t = 2 с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дикманов Дима.

Ответ:

Закон руху:

\ s(t)=18x^3-4x^2+9x

\ a_t_0-?

Для початку знайдемо миттєву швидкість в момент часу \ t=2c.

За означенням - це є похідна функції у точці \ t:

\ s'(t)=54x^2-8x+9=v_m(t) - це формула миттєвої швидкості.

А тепер знайдемо прискорення, за означенням - це є похідна від функції миттєвої швидкості, тобто знайдемо похідну:

\ v_m'(t)=108x-8

Тепер просто підставимо нашу точку, щоб знайти прискорення:

\ a(2)=108*2-8=208\dfrac{m}{s^2}

Объяснение: