тіло рухається прямолінійно за законом x(f)=4t2-2t+11 ( шлях x вимірюється в метрах; а час t в

секундах). У який момент часу швидкість точки буде дорівнювати 38 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Булах Вероника.

Ответ:

5 с

Объяснение:

Скорость — производная координаты по времени.

x^{'}(t) = (4t^{2} - 2t + 11)^{'} = 8t - 2\\v(t) = 8t - 2\\8t - 2 = 38\\8t = 38 + 2\\8t = 40\\t = 40 : 8\\t = 5