Тіло рухається прямолінійно за законом x(t)=2t^2-20t+3 (х вимірюється в метрах, t- у секундах). У

який момент часу швидкість тіла буде дорівнювати 8 м/c?

Ответы на вопрос

Отвечает Гараева Дария.

Ответ:

в момент времени t =7 с, скорость тела будет 8 м/ с

Объяснение:

v(t)=x'(t)

x'(t)=(2t^2-20t+3)'=4t-20

v(t)=4t-20

по условию известно, что v(t)=8 м/с, t=?

4t-20=8, 4t=28

t=7