Підсумкова контрольна робота з алгебри і початків аналізу 1 варіант 1.Знайти значення функції

у(х)=2/(х-1) в точці х0= - 2. 2.Дослідити на парність функцію у(х)=х5 - 9х. 3. Тіло рухається прямолінійно за законом S(t) = t3 - 2t - 6 (час t вимірюється в секундах, S - у метрах). Знайти швидкість тіла в момент часу: t = 8. 4.Обчислити 2sin(- 60°) + cos(- 30°) + 2ctg(- 60°)tg(- 30°). 5.Спростити вираз (√15 +√3)(√15 - √3). 6.Обчислити: 625¹∕⁶⋅625¹∕³⋅625⁻¹∕⁴. 7.Розв'язати рівняння: х¹∕³= - 2. 8.Обчислити: ∜(10-√19)⋅∜(10+√19). 9. Обчислити похідну функції: y(х) = 2sinx + х3 – 5х + 4. 10.Знайти корені рівняння: 2cos 2x -1=0. 11.Знайти суму найбільшого і найменшого значень функції у = х³ – 12х + 7 на відрізку ⌈1;5⌉. 12.Знайти проміжки зростання, спадання та екстремуми функції ƒ(х) = 3 - 5х² + 4х³

Ответы на вопрос

Отвечает Шихов Ваня.

Ответ:

5.

( \sqrt{15}  +  \sqrt{3} ) \times ( \sqrt{15}  -  \sqrt{3} ) =  \sqrt{15} {}^{2}  -  \sqrt{3}  {}^{2}  = 15 - 3 = 2