Тіло рухається прямолінійно за законом S(t)=t^3+2t^2(s-вимірюється в метрах, t-у секундах).

Знайдіть швидкість і прискорення цього тіла в момент часу t=1 c. Допоможіть будь ласка)))

Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Бодя.

Ответ:

v(t) =3t^2+4t,

v(1)= 3*1+4*1= 7 (м/с)

a(t)= 6t+4

a(1) = 6*1+4=10(м/с^2)

Объяснение:Для того, щоб знайти швидкість потрібно взяти похідну від шляху при t=1, а для того, щоб знайти прискорення потрібно знайти похідну від швидкості при t =1.