Матеріальна точка рухається прямолінійно за законом S(t)=4t3–3t2+5t (час t вимірюється у секундах,

шлях S – у метрах). Знайти прискорення точки в момент часу t=1с.

Ответы на вопрос

Отвечает Соснина Софья.

S(t)=4t^{3}-3t^{2}+5t\\\\V(t)=S'(t)=4(t^{3})'-3(t^{2} )'+5(t)'=12t^{2}-6t+5\\\\a(t)=V'(t)=12(t^{2} )'-6(t)'+5'=24t-6\\\\a(1)=24*1-6=18\\\\\boxed{a(1)=18}