Яке з даних чисел записане у стандартному вигляді? а) 35 - 103 в) 0,35 - 103 Запишіть число 0, 0007

у стандартному вигляді: 6) 3,5-10³ г) 350 - 103​

Ответы на вопрос

Отвечает Сульдина Настя.

Ответ:a) 35-103= -68

в) 0,35-103=-(103-0,35)=- 102,65

0,0007=7/10000

3,5-103 = 3,5-1000=-996,5

г) 350-103=247

Объяснение:надеюсь понятно