Можна написати що і як робити Розв'яжи рівняння 1)-3/5х=-9/20 2)5/6х-1/12х+1/2х=3 3/4 (Даю 20

балів)

Ответы на вопрос

Отвечает Король Владислав.

Пошаговое объяснение:

-3/5х = -9/20

х = -9/20 : (-3/5)

х = -9/20 * (-5/3)

х = -3/4 * (-1/1)

х = 3/4

5/6х - 1/12х + 1/2х = 3 3/4

10/12х - 1/12х + 6/12х = 3 3/4

15/12х = 15/4

х = 15/4 : 15/12

х = 15/4 * 12/15

х = 1/1 * 3/1

х = 3/1

х = 3