Складіть зведене квадратне рівняння, сума коренів якого дорівнює -10, а добуток числу 8​


Ответы на вопрос

Отвечает Тирижан Естай.

Відповідь: х²+10+8=0

Пояснення: х1+х2=-b=-10, тоді b=10.

x1*x2=c=8, тоді с=8.