Складіть квадратне рівняння, корені якого у 2 рази меньші від відповідних коренів рівняння

4×^2-12×+3=0

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынин Федор.

Ответ:

Ответ: 14; 15 ;16; 17

Объяснение:

x(x+2)+31=(x+1)(x+3)

x²+2x+31=x²+3x+x+3

2x+31=4x+3

2x=28

x=14

Ответ: 14; 15 ;16; 17