Зараз матері 36 років, а її доньці — 14 років. Скільки років тому донька буда в 3 рази молодша від

матері?​ срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Евгений.

Відповідь:36-х=3×(18-х)

36-х=54-3х

3х-х=54-36

2х=18

х=18:2

х=

Пояснення: