Мати старша за доньку на 24 роки а донька молодша від матері втричі. Скільки років матері й скільки

донці Будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Мячина Александра.

Ответ:

Нехай дочці х років,тоді мамі х+24.Рівняння

3х=х+24

3х-х=24

2х =24

х=24:2

х=12-років дочці,толі матері х+24=12+24=36років мамі

Відповідь:12 і 36