Спаситееее укр скільки років матері і донці, якщо в позаминулому році донька була молодшою від

матері у 5 разів , а в наступному буде молодшою у 4 разирусский :сколько лет матери и дочери, если в позапрошлом году дочь была моложе матери в 5 раз, а в следующем будет моложе в 4 разаспаситееее ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бескараваев Данил.

Відповідь:

Матір: 47

Дочка: 11

Пояснення:

Нехай вік матері = x, дочки = y, тоді:

x - 2 = 5(y - 2)

x + 1 = 4(y + 1)

============

x - 2 = 5y - 10

x + 1 = 4y + 4

============

x = 5y - 8

Підставами цей вислів у другому рядку:

5y - 8 + 1 = 4y + 4

y = 4 + 8 - 1

y = 11

Знайдемо вік матері:

x = 5 * 11 - 8

x = 55 - 8

x = 47