Сім'я складається з трьох осіб: батька, матері та сина. Зараз сума віку усіх членів родини складає

74 роки, а 10 років тому вона складала 47 років. Скільки років зараз батьку, якщо він старший від сина на 28 років? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Горицкая Юлия.

Відповідь:

35років

Пояснення:

74-10*3=44р - це сума віку 10 років тому.Умова задачі нам каже, що сума 47, а це означає. що син тоді ще не народився і 47- це мама + тато.

Через 10 років сума років батька і мами 47+2*10=67

Тоді роки сина 74-67=7р

Роки батька 28+7=35р.