Сім'я Петренків складається з п'яти осіб: батька,матері,двох дітей шкільного віку та

бабусі-пенсіонерки. Щомісячний бюджет сім'ї формується із заробітної плати батька в розмірі 12 300грн, заробітної плати матері 13 100грн та пенсії бабусі 6150 грн скільки гривень у місяць припадає на кожного з п'яти членів сім'ї? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рововой Алексей.
1)12300+13100+6150=31550(грн)ввесь сімейний бюджет
2)31550:5=6310(грн)
В:на кожного члена сім‘ї припадає 6310грн