з точки до прямої проведено похилі довжиною 11 і 16 см.Знайти довжини проекцій похилих, якщо одна з

них на 9 см більша за другу.

Ответы на вопрос

Отвечает Баландин Никита.

11^2 - x^2 = 16^2 -(x+9)^2

121 - x^2 = 256 - x^2 - 18x - 81

18x = 54

x = 3

x+9 = 3+9 = 12

Ответ : 12 и 3