Складіть квадратне рівняння корені якого на 2 більші за відповідні корені рівняння x²-9x+2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Лантух Лиза.

Ответ:

x^2-13x+24=0

Объяснение:

x²-9x+2=0

D=81-8=73\\x_{1,2}=\frac{9+-\sqrt{73}  }{2}

корни НА 2 больше этих

x_{1,2}=\frac{9+-\sqrt{73} }{2}+2= \frac{13+-\sqrt{73} }{2}

x=\frac{-b+-\sqrt{D} }{2a}

a=1

b=-13

73=169-4c

-4c+169=73

-4c=-96

c=24

Значит

x^2-13x+24=0