знайти периметр і площу прямокутника , довжина однієї сторони якого 80 см а другої 80% від довжини

першої​

Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянова Даша.

Ответ:

Объяснение:

80- 100

х - 80

(80*80)/100=64см - вторая сторона

P=(80+64)*2=288cм

S=80*64=5120см²