Нафтопровід завдовжки 564 км поділено на три ділянки. Довжина першої - 78% від довжини всього

нафтопроводу, а довжина другої - 3/5 довжини третбої ділянки. яка довжина кожної ділянки нафтопроводу. помогите пожалуйста. даю 30 баллов. очень нужно​

Ответы на вопрос

Отвечает Багаутдинова Алина.

1-й участок - 78% от всей длины

2-й участок - 3/5 = 6/10 = 0,6х км

3-й участок - х км

Всего 564 км

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 564 · 0,78 = 439,92 км - длина первого участка;

2) 564 - 439,92 = 124,08 км - оставшаяся длина;

3) х + 0,6х = 124,08

1,6х = 124,08

х = 124,08 : 1,6

х = 77,55 (км) - длина третьего участка

77,55 · 0,6 = 46,53 км - длина второго участка

Ответ: 439,92 км; 46,53 км и 77,55 км.