7. З трьох ділянок зібрали 86,5 т буряків. З першої ділянки зібрали в 1,2 рази більше, ніж з

другої, а з третьої на 12,1 т менше, ніж з першої. Скільки тонн буряків зібрали з кожної ділянки? 46

Ответы на вопрос

Отвечает Vorobyova Diana.

Ответ:

Объяснение:

1д. - 1.2х т

2д. - х т

3д. - 1.2х -12.1 т

Всього - 86.5 т

х +1.2х+1.2х-12.1=86.5

3.4х=86.5+12.1

3.4х=98.6

х=98.6/3.4

х=29 т - друга ділянка

1.2х=29*1.2

1.2х=34.8 т - перша ділянка

1.2х-12.1=34.8-12.1

1.2х-12.1=22.7 т - третя ділянка

перевіряємо

29+34.8+22.7=86.5 - умова виконується, отже, задача розв'язана вірно