No2. Розв’яжіть задачу: Дріт розрізали на 3 частини, довжина першої частини удвічі більша, ніж

другої, та на 10 м менша, ніж довжина третьої. Яка довжина третьої частини, якщо вона у 2 рази менша, ніж довжина першої та другої частини разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Клишина Александра.

Ответ: Припустимо, що 3 дріт завдовшки 27.5 метрів, ми знаємо що 2 дріт менше за третій на 10 метрів = 27.5-10=17.5 метрів другий дріт. Щоб дізнатись довжину першого дроту треба розмір 3 дроту помножити на два = 27.5×2=55 метрів 1 та 2 дріт разом від 55 віднімаємо 17.5 (розмір 2 дроту) та отримуємо 37.5 (розмір першого дроту) Выглядає це так 37.5/17.5/27.5.

Объяснение: