довжина прямокутника на 5 см більша за його ширину. площа квадрата,сторона якого дорівнює ширині

прямокутника,на 12см² менша за площу прямокутника. Знайти сторони прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбовской Роман.

Дано:ABCD—прямокутник, A1B1C1D1—квадрат

BC>AB на 5(см);A1B1=AB,SA1B1C1D1<SABCD на 12(см²)

Знайти:BC, AB, CD, AD

Розв'язання

Нехай AB=х, тоді BC=5+x

A1B1=AB=x

Нехай SA1B1C1D1=x, тоді SABCD=12+x(см)

SABCD=BC×AB

12+x=x(5+x)

12+x=5x+x²

12+x-5x-x²=0

-x²-4x+12=0|×(-1)

x²+4x-12=0

x=-6—не задовільняє умову, x=2

x=2

AB=2(см);BC=5+2=7(см)

CD=AB=2(см)

AD=BC=7(см)

В-дь:7,2;2;7