Чи перетинає вісь х графік лінійної функції і, якщо перетинає, то в якій точці? 1) у = 100 – 25x;

2) у = 7x + 49; 3) у = 200х; 4) у = –75х; 5) y= –15; 6) y = 15.

Ответы на вопрос

Отвечает Людмила Козлова.

Ответ:1) y = 100 - 25x

Объяснение:підставимо x = 4 тоді y = 100 - 25 * 4 = 100 - 100 = 0 коли y = 0 тоді графік перетинає вісь x і коли x = 0 графік перетинає вісь y