Знайдіть суміжні кути, якщо один з них становить 3/7 другого


Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Михаил.

Ответ:

126 і 54

Объяснение:

Сума суміжних кутів 180 градусів. Нехай кут 1 - х, тоді кут 2 - 3/7 х.

х+3/7 х=180

10/7 х=180

10х=1260

х=126 - кут 1,

3/7 *126=54 - кут 2

Отвечает Кастусик Елизавета.

Сума суміжних кутів становить 180°.

Нехай ∠1=х°,  тоді ∠2=3х/7°

х+3х/7=180

10х/7=180

10х=1260

х=126

∠1=126°,  ∠2=180-126=54°