Знайдіть кути,якщо один з них удвічі більший за другий,а їх суміжні кути відносяться як 4:5


Ответы на вопрос

Отвечает Долгих Инна.
5х+4х=180
9х=180
х=20
5на20=100-1 кут
4на20=80-2 кут
(на-умножить)