Знайдіть суму та різницю многочленів 1) x-4 і х+32) а²-2а-4 і а²-5​


Ответы на вопрос

Отвечает Фортуна Настя.

Ответ:

вроде так

Объяснение:

x - 4 - (x + 3) = x - 4 - x - 3 =  - 7

x - 4 + x + 3 = 2x - 1

 {a}^{2}  - 2a - 4 - ( {a}^{2}  - 5) =  {a}^{2}  - 2a - 4 -  {a}^{2}  + 5 = 1 - 2a

 {a}^{2}  - 2a - 4 +  {a}^{2}  - 5 = 2 {a}^{2}  - 2a - 9