Нерозв'язувати рівняння знайти суму коренів 1) x²+8x+5=0 2) x²-12x-1=0


Ответы на вопрос

Отвечает Бельчич Лиана.

1)x1 =  - 4 -  \sqrt{11}  \\ x2 =  - 4 +  \sqrt{11}

2)x1 = 6 -  \sqrt{37 } \\ x2 = 6 +  \sqrt{37}