2 15. Першого дня туристи подолали 2/15наміченого маршруту, а другого 1/6наміченогомаршруту.

Після цього їм залишилось пройти половину маршруту і ще 12 км. То довжинавсього маршруту більша від частини маршруту, який пройшли другого дня, на...​

Ответы на вопрос

Отвечает Синковец Полина.

Дано:

Пусть длина маршрута = х:

1 день - 2/15 * х

2 день - 1/6 * х

Осталось пройти - х/2 + 12 км

Составим уравнение:

\frac{2}{15} x+\frac{1}{6} x+\frac{x}{2} +12=x | * 30\\4x+5x+15x+360=30x\\24x+360=30x\\6x = 360\\x = 60 (km)

маршрут 2 дня = 1/6 * 60 = 10(км)

разница = 60-10 = 50 (км)

Ответ : на 50 км