Ребята помогите, нужно всё это решить Даю 30 баллов №1. Розв’яжіть рівняння: 1) 9х - 7 = 6х + 14

2) 11х - 9 = 4х + 19 3) 0,6 - 1,6*(х - 4) = 3*(7 - 0,4х) 4) (12х + 18)(1,6 - 0,2х) = 0 5) 2*(8х - 7) = 18 - 4*(5 - 4х) №2. Розв'яжіть задачу за допомогою рівняння, позначивши за х (км) - відстань, яку пройшли туристи у 1-й день. За три дні туристи пройшли 38 км. За другий день вони пройшли у 2 рази більше, ніж за перший, а за третій – на 6 км більше, ніж за перший. Скільки кілометрів пройшли туристи за перший день? №3. (аналогічно до №2) За три тижні відремонтували 58 км дороги. За перший тиждень відремонтували в 3 рази більше, ніж за третій, а за другий – на 8 км більше, ніж за третій. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень? №4. (за бажанням - для відмінників та тих, хто прагне ними стати) На двох озерах було порівну качок. Коли з першого озера улетіло 29 качок, а з другого – 11 качок, то на першому озері залишилося в 7 разів менше качок, ніж на другому. Скільки качок було на кожному озері спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирзобоев Мирзобой.

Ответ:

Объяснение:

номер 1

1) 9х-6х=21

3х=21    х=7

2) 11х-4х=28

7х=28    х=4

3)  0.6-1.6х+6.4=21-1.2х  

0.4х=-14      х=(-14)*4     х= - 64

4)  (12х+18)(1.6-0.2х)=0

12х+18=0       12х=-18   х=  -1.5  и

1.6-0.2х=0     0.2х=1.6     х=8  

ответ: х= 8 или (-1.5)

5) 16х-14=18-20+16х     -14=-2

выражение не имеет смысла

номер 2

пусть в первый день они прошли Хкм, тогда во второй 2Хкм, а в третий Х+6

х+2х+х+6=38      4х=32    х=8

ответ: за перший дiнь прошли 8 км

номер 3: третий день х; тогда первый 3х, 2 день= х+8;

х+3х+х+8=58;  

5х= 50;    х=10 ответ: 10 км прошли за третий день