Відомо один із коренів квадратного рівняння. Знайти другий корінь і число b. X 2 +bx-9=0 X 1 =1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Lisovska Marta.

Ответ:

X2=-6

b=4,5

Объяснение:

По теореме Виета

Х1*Х2=-9, Х2=-9/1,5=-6

Х1+Х2=-b

1,5-6=-b

-4,5=-b, b=4, 5