1.Доведіть, що є парною функція: 1) f(x)=41; 2) f(x)= -11x^10 + 54x^6 - 12; 3) f(x)= x^2/|x| -2.

2.Доведіть,що є непарною функція: 1)f(x)= -5x^7 - 9x; 2)f(x)= 6/8+7x - 6/8-7x

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

1.

f(-x)=41=f(x);

f(-x)=-11(-x)^10+54(-x)^6-12=-11x^10+54x^6-12=f(x);

f(-x)=(-x)^2/|-x| - 2 = x^2/|x| - 2 = f(x)

2.

f(-x) = -5(-x)^7-9(-x)=5x^7+9x=-(-5x^7-9x)=-f(x)

f(x) = 0; f(-x) = 0 = (-1)*0=-f(x)