Один із коренів квадратного рівняння дорівнює -2. Знайдіть вільний член і другий корінь цього

рівняння. x2−6x+с=0 Быстрей пж!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Петрюкова Александра.

Объяснение:

х2-6х+с=0

Якщо х=-2, тоді

4+12+с=0

с=-16

За т. Вієта маємо:

х1+х2=6

-2+х2=6

х2=6+2

х2=8