Знайдіть значення аргумента , при якому значення функції у=5х-17 дорівнює 18


Ответы на вопрос

Отвечает Шукайло Даниил.

Ответ:

x = 7

Пошаговое объяснение:

у = 5х - 17

5x - 17 = 18

5x = 18 + 17 = 35

x = 35/5 = 7