Знайдіть кути трикутника, якщо їх градусні міри відносяться як 3:4:5​


Ответы на вопрос

Отвечает Пестов Никита.

1 кут - А

2 кут - В

3 кут - С

Нехай перший кут - 3х, тоді другий - 4х, третій - 5х

3х+4х+5х=180 градусів (сума кутів)

12х = 180

х = 15

А = 15*3=45 градусів

В = 15*4=60 градусів

С = 15*5=75 градусів