Розв'язати рівняння 1.5-6=8-2x і вказати його корінь​


Ответы на вопрос

Отвечает Sarkulova Raushan.
Давайте розв'яжемо це рівняння:

1.5 - 6 = 8 - 2x

Спростимо обидві сторони:

-4.5 = 8 - 2x

Тепер віднімемо 8 від обох боків:

-4.5 - 8 = -2x

-12.5 = -2x

Тепер поділимо обидві сторони на -2, щоб знайти значення x:

x = -12.5 / -2

x = 6.25

Отже, корінь рівняння x = 6.25.