Одне з чисел більше від другого на 6, а відносяться вони як 9:7. Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Царев Женя.

Нехай одне з цих чисел дорівнює х, тоді інше(більше) дорівнює х+6. За умовою задачі

\frac{x+6}{x} =\frac{9}{7}, звідки х=21 х+6=27

Відповідь: 21, 27