Один з коренів рівняння x²+px-12=0 дорівнює 3 знайдіть p і другий корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Катрін Святослав.

Ответ: х2=-4, р=(3*-4)*(-1)=1. См фото.

Объяснение:


Отвечает Шавель Дмитрий.

Ответ:

-4

Объяснение:

Теорема Виета:

3x₂ = -12

x₂ = -4

Давай проверим для смеха, подставим 3 в

x²+px-12=0

9-3р - 12 = 0

3р = 3

р = 1

x²+x-12=0

-4 подходит