Не виконуючи побудови визначити координати точки перетину графіків функцій y=10x-11 та y=-3x+15


Ответы на вопрос

Отвечает Фадюхина Геля.

Ответ:

2

Объяснение:

10x-11=-3x+15

10x+3x=15+11

13x=26

x=2

тепер підставляєм в рівняння

y=10*2-11

y=9

від:(2;9)